עלילות שירי בעיר הגדולה

שירי לביא

על שירי לביא

בת 33, אמא טרייה לרותם, חיה בניו יורק מזה 3 שנים. במקצועי גננת וכרגע נהנית להיות stay at home mom.

לגור בדירת פאר, לחשוב שאתה מליונר

בארץ גרנו בדירה מאוד גדולה ורחבה: בחירה אישית שלנו. היינו תמימים וחשבנו שיהיה לנו ילדים מתישהוא אז כדאי להשקיע ולהשכיר דירה גדולה. טוב נו, אם נודה על האמת, ראיתי את המטבח הענקי ועמוס הארונות ולא ראיתי שום דבר אחר בעיניים. חשבנו שנישאר בדירה הזו כמה שנים וגם ככה ההפרש בין דירה של 2 חדרים  לדירה יותר גדולה, לא היה כל כך גדול.

עוד בארץ כשעברנו על מחירי הדירות באזורים השונים בניו יורק, הבנו ישר שחלום הדירה הגדולה והניו יורקית שבה נגור, ככל הנראה לא יתממש, לפחות עד שנזכה בלוטו (וכידוע, כדי לזכות צריך גם למלא…) וכשהתחלנו את המסע בן השבוע יחד עם המתווך בחיפוש אחר דירה, הבנו שקל זה לא יהיה, ודירה גדולה well, גם היא לא תהיה.

shiri home1אז עברנו לגור בדירה עם חדר שינה די גדול, ומטבח שהוא רבע מהמטבח שהיה לנו בארץ, אבל עדיין נחשב גדול לדירה ניו יורקית.

כזוג זה די קל ופשוט להסתדר, במיוחד כשאני זו שבעיקר מנצחת על מקהלת המטבח…

לאחרונה הגיעה חברתי הטובה לבקרנו בניו יורק ופתאום הבית שלנו שתמיד נראה קטן, הפך להיות ממש קטן.

הספה שהפכה למיטה מתקפלת (ושודרגה על ידינו כדי לתת חוויה מפנקת ברמת מלון) השתלטה על הסלון שלנו שלפתע נראה היה כאילו הוא חדר למיטה , ותו לא.

פתאום לומדים להעריך את הדברים ואת גודל הדירה.

הדירה קטנה אך מיוחדת, המטבח פיצי אבל עמוס בארונות, הדירה חמודה ובאזור מעולה ולנו טוב ונעים פה – וזה הכי הכי חשוב.

עכשיו אנחנו שוקלים צעדינו בהמשך ואם נישאר פה.  האם נגור בניו יורק או אולי נצא אל הפרברים?

כרגע, אני  לא יכולה לחשוב על מקום אחר חוץ מהאזור פה, כל כך אוהבת שהכל נגיש וקרוב לי, כל כך אוהבת שיש את הדורמנים שמקדמים אותי בברכה, עוזרים כשצריך ושומרים שמי שלא צריך להיכנס – לא ייכנס.


תגיות:, , , , , , , , , ,עדיין אין תגובות

השאירו תגובה

אהבתם? עשו לנו לייק!