בולטימורית בערבון מוגבל

יונית צוק

על יונית צוק

מאשה שעובדת במשרה מלאה, הפכתי ברילוקישן לאמא שלא עובדת. מהרגע שפגשתי את הבעל ידעתי שנטוס מתישהו לאמריקה בגין תת התמחות ועדיין, לעולם אי אפשר להיות באמת מוכנים לאותו רגע שבו נוחתים במדינה זרה. החלטה לא פשוטה, אבל הכי נכונה שעשינו. הוא כבר רוצה לחזור לארץ, אני עוד לא. הרילוקיישן הוא תקופה של רכבת הרים. ועדיין, עם כל העליות והמורדות, אנשים אוהבים רכבת הרים, לא?

ניגודים

לאחרונה אני חשה ניגודים קשים. רגע אחד רוצה לחזור הביתה, יאללה משתגעת כבר לקרא ספרים על שיווק ולא לממש את הפוטנציאל שלהם, חיבת להתחיל לעבוד, ובשניה שלאחריה, אני? הביתה? לישראל? לא תודה! הלחות פה נעימה לי ביחד עם הבריכה הצמודה.

צוק יוניתמצד אחד, רוצה את העירוני, לחוות את העיר האמריקאית הטיפוסית (גם אם מדובר בפרבר), הגרפיטי, ההומלסים, הביניינים הענקיים,

צוק יוניתומצד שני רוצה להנות מהטבע הרבגוני שיש פה, קצת יער, קצת ים, קצת שקט שמופר על ידי ציקדות

צוק יונית

 

אוטוטו חוזרים הביתה, וזה מעורר בי הרבה תהיות: איפה נגור, איפה אעבוד, לאיזה גנים הבנות תלכנה. שאלות של סוף ושל התחלה. שוב. הי, רק לפני רגע הינו בסיפור הזה, כבר מתחילים להתקפל? יופי. כבר נמאס לי מפה, רוצה לשגרה שלי. אבל טוב לי גם פה. בשגרה של פה.

צוק יוניתוגם מתחילות התהיות של: רגע, אז איך היה לי? איך היה לנו? ניצלנו היטב את התקופה הזאת שבילינו פה? אני מפחדת שאחזור ואגיד לעצמי: "וואלה, בזבזתי את השנה הזאת ב – להיות כל היום באינטרנט/לא לעבוד/לסיים את התואר השני", או שאולי אגיד לעצמי :"ווואו כמה השגתי בשנה הזאת, לסיים תואר שני, להעמיק את הקשרים המקצועיים שלי מרחוק, להנות מזמן משפחה איכותי".

צוק יוניתועוד סופ"ש עבר מבלי לצאת מגבולות ה"שעה נסיעה מהבית", ומבלי לפתח את האוהל (אפילו לא בחצר). איזה בזבוז. אבל, וואו! גילינו פארק משגע לא רחוק מפה, ואפילו אפשר להכנס למים בכיף. וגם יש גלידריה מקסימה, ליד חווה של פרות. נכון, זה לא מקום מפורסם שכתוב בשום מדריך טיולים, זה אפילו מרגיש קצת מקומי.

צוק יוניתניגודים, זה כנראה כמה פוסטים לפני פוסט סיכום. זמן לחשוב על החודשים האחרונים שנשארו לנו פה, ולתת פוש אחרון בשביל להנות, מהסוף. לפני ששוב מתחילים הכל מהתחלה.

צוק יונית

 

 

 

 

 

 


תגיות:, , , , , , ,הפניות

  1. מה צריך לעשות לפני יציאה לרילוקיישן? | תכף נשוב - 20 ביוני 2014

    […] אני מניחה שבממוצע, אחרי חצי שנה, מתאקלמים ואז כבר לא בטוחים שרוצים לחזור. כי פתאום יש סופ"ש נורא ארוך, ו4 עונות בשנה שהן […]

השאירו תגובה

אהבתם? עשו לנו לייק!